Opintotoimisto

Opiskelijavalinnat, tammikuussa 2019 alkava datanomi- ja merkonomikoulutus

Kaikille koulutukseen valituille lähetetään hyväksymiskirje postitse. Opiskelupaikka tulee vastaanottaa 16.12.2018 mennessä sähköisellä lomakkeella. Tarkemmat ohjeet opiskelupaikan vastaanotosta löytyvät kirjeestä.

Peruutuspaikat täytetään varasijajärjestyksessä. Lisätietoja opintotoimistoista, puh. (09) 1489 0490 tai opintotoimisto(at)bc.fi

Alla on lueteltu niiden koulutukseen valittujen nimet, jotka ovat antaneet luvan nimensä julkaisemiseen.

Liiketoiminnan perustutkinto, merkonomi

  • Ahonen Jonna Jasmin
  • Antikainen Marijasmin Aleksandra
  • Bezhak Ruslan
  • de Walden Laura Karoliina
  • Dugar Alisha
  • Gazy Awarang
  • Hilander Raisa Raula Riina
  • Honkanen Edu Aleksanteri
  • Hyppönen Tiia
  • Hämäläinen Jaana
  • Hämäläinen Tanja
  • Hätönen Mirjam Rebekka
  • Ikonen Jukka Olavi
  • Johansson Tove Carina Irene
  • Karppanen Kati Kristiina
  • Karppinen Hanna-Mari Susanna
  • Kemppinen Terhi Tuulikki
  • Ketoja Niina Maria
  • Koistinen Sinna Sandra Susanna
  • Kontinen Tanja-Maaria Annukka
  • Lehtonen Arttu Ville
  • Linnberg Janica Sophie Elisabeth
  • Luoma Jyrki Tapani
  • Mao Mohammed
  • Mehto Minna Marita
  • Miinalainen Anna-Karoliina Aurora
  • Mod Mia Hannele
  • Paju Piia Maria
  • Pelli Linda Pernilla Sofia
  • Petrova Irina
  • Pulkkinen Juho Kosti
  • Rande Liina
  • Randla Jenna
  • Salo Arja Riitta
  • Savimäki Kaisla Annika
  • Seitsaari Petri Jaakko Juhani
  • Stanculescu Marianne Suvi
  • Taavitsainen Nona Johanna
  • Tarvainen Tarja Tiina Tellervo
  • Timonen Riina Elina
  • Truhhanova Julija
  • Tuhkanen Mirja Orvokki
  • Valkeinen Päivi Elisa
  • Valyas Larisa
  • Viitanen Meiju
  • Virkkunen Suvi Marianne

Liiketoiminnan perustutkinto, merkonomi maahanmuuttajille

  • Al-Hamadani Faez Wajeeh Yahya
  • Al-isawi Layth
  • Al-kweshee Safaa
  • Almedom Tesfahiwet
  • Andonova Farida
  • Andronova Ekaterina
  • Babaytseva Tatiana
  • Baltaci Hüseyin Emre
  • Dang Thi Tuyet Hoa
  • Delgado Pedro Carlos Emanuel
  • Gninga-Zingas Ella-Chimene
  • Hansar Elo
  • Häyhänen Andrei
  • Iffat Fatima
  • Jaza Mostafa Sardar
  • Kadhum Noora
  • Khan Zeeshan
  • Koosapoeg Lianne
  • Kordonets Margarita
  • Koski Nadia
  • Kukka Julia
  • Kumar Kamal
  • Maher Zadeh Meisam
  • Maltsagova Aset
  • Metaliaj Mirlena
  • Mohamed Yasiir
  • Nayeripour Sayedeh Zahra
  • Prits Eleonora
  • Rajpal Rajni
  • Rantanen Martyna
  • Rodríguez López Juan José
  • Safari Bahareh
  • Said Said Mohsin
  • Shayagan Ghulam Abbas
  • Song Jiayu
  • Suovansalo Ekaterina
  • Urbanicsne Lehelvari Emese
  • Valyas Larisa Anatolevna
  • Vattananun Napasorn
  • Zhuravleva Viktoriia

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto, datanomi

  • Autio Altti Urho-Eemil
  • Haapasaari Anu
  • Harjanne Päivi Johanna
  • Hiekkapelto Jari
  • Huotari Pia Maaria
  • Ikonen Hanna Riikka
  • Johansson Maarit Emilia
  • Karppinen Pietari
  • Kauppila Mia Martina
  • Keinonen Minna Maria Elisabet
  • Laine Suvi Minna Marika
  • Lindholm Nina Christine Michaela
  • Lipsanen Tommi Mikael
  • Mäkelä Aleksi Mikael
  • Niemelä Miikka Valdemar
  • Pihlasvaara Taru Helena
  • Savoranta Jussi Pekka
  • Yas Sawsan Isam
    Opintotoimisto

    - opintotoimisto@bc.fi

    Kommentoi